Drag Racing

Yarış oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 337.8 MB
  • Version 1.6.52
  • Dil İngilizce
  • Firma Osauhing Creative Mobile
Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan bu oyunda rakiplerinize karşı meydan okumak için yeni beceriler elde edebilirsiniz.

Hayalinizdeki arabayı satın alarak performans yükseltmelerini yapabileceğiniz Drag Racing oyununda serbest yarışlar gerçekleştirebilirsiniz. Yeni beceriler kazanarak rakiplerinize meydan okuyabileceğiniz bu oyun tamamen ücretsiz!

Sürücü seviyelerini de yükselterek daha zorlu yarışlar yapabileceğiniz Drag Racing oyununda araçlarınızın performanslarını yükseltebilirsiniz. Yeni parçaların sahibi olabilmek için yarışları başarılı bir şekilde tamamlamanız gereken bu oyunda kendi tasarımlarınızı da kullanabilirsiniz.

Farklı styling özellikleri ile aracınızın farlarından vücut kitlesine kadar dilediğiniz şekilde aracınızı özelleştirebilir, görünüm ve hissini değiştirebilirsiniz. Pek çok renk seçeneği de bulanan bu oyunun sürücü seviyesini de değiştirebilirsiniz.

Düzinelerce yeni yeteneğin yer aldığı Drag Racing oyununda yüzlerce yedek parça da tweaksinizi bekliyor!

Yarışlarda rakiplerinize karşı meydan okuyacağınız bu oyunda kazandığınız her yarış sonunda beğendiğiniz parçaların sahibi olabilir, kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz. Aerodinamik, lastik bileşimi, ağırlık dağılımı, güç-ağırlık oranı gibi her detayı görebileceğiniz bu oyunda muhteşem manzaralar eşliğinde yarışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Chapmpionships ve serbest olmak üzere birçok yarış tarzına sahip olan bu oyunda günlük görevler, başarılar ve skor tabloları da yer almaktadır. Sizde Drag Racing oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, gerçek zamanlı yarışlar yapabilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster
Drag Racing indir